Soru Sorun

Aklınıza takılan, sık sorulan soruların cevaplarını bu sayfada bulabilirsiniz. Siz de Opr.Dr. Özgür Erdem’e danışmak için sorularınızı gönderebilirsiniz. Burada verilen cevapların sizi muayene etmeden sadece genel bir yaklaşımı ifade edebileceğini, mevcut rahatsızlığınız ile ilgili tanı konulabilmesi ve tedavi planlanabilmesi için muayene randevusu alarak muayeneye gelmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Bu formu doldurarak soru soran ve bilgi paylaşan hastalarımız, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ekteki metni okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

 1. S
  Yüz Gerdirme - S... 3 yıl önce

  merhaba doktor bey benim sorunum yüzümde elastikiyet kaybı sonucu oluşan burun yanında çizgiler halinde cilt sarkmaları mevcut. bu durumda nasıl bir tedavi yöntemi önerirsiniz dolgu yada gerdirme ameliyatları ne kadar sağlıklı sonuç verir uzun süreli ve istenilen bir sonuç elde etmek için önerileriniz ve ücreti ne olur bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

  Opr. Dr. Özgür ERDEM

  Sayın sena hanım, bana yüz fotoğraflarınızı gönderirseniz size daha akılcı açıklama yapabilirim.

 1. N
  Ben Aldırma - N... 3 yıl önce

  iyi günler doktor bey. ben plastik cerrahide ben aldırdım. dikişlerimde yapıştırma diişleri kullanıldı. bu dikişlerden biri pansuman bandına yapışmış cekerken koptu ama agrı ve sızı yok. bu doğal mı ? ikinci sorum diğer dikişlerim alınmadığı için nasıl olacak eriyecek mi yoksa sürekli orada mı kalcak ? teşekkürler

  Opr. Dr. Özgür ERDEM

  Işlemi yapan doktora başvurmanız en doğrusu

 1. A
  Dikiş - A... 3 yıl önce

  Merhaba hocam benim kafamın saç kısmı yarıldı hastaneye gittim 3 dikiş attılar bu dikişler çıktıktan sonra o bölgede saç çıkar mı

  Opr. Dr. Özgür ERDEM

  Kesi hattında saçlarınız ne yazık ki dökülür.

 1. G
  Kulak - G... 3 yıl önce

  Merhaba hocam, benim 14 yaşında bir kızım var ve son günlerde kulaklarına takmış durumda. Kafatası ile kulak kepçesinin uç mesafesi arasında yaklaşık 1.4 veya 1.6 cm var. Bu kepçe kulak mı oluyor? Şimdiden çok teşekkürler..

  Opr. Dr. Özgür ERDEM

  Sayın gizem hanım, bu tanımlamanız bize yardımcı olmaz. bu nedenle kızınızın fotoğraflarını (saçlar toplanmış bir biçimde) gönderirseniz, size daha net bir açıklama yapabilirim.

Bize Ulaşın

* Lütfen form alanlarını giriniz, bilgileriniz gizli tutulmaktadır.

KVK Aydınlatma Metnini okudum, anladım, kabul ediyorum
Açık rıza beyanını okudum, anladım, kabul ediyorum